Kiedyś pełniła funkcję sekretarza gminy Lubartów, a teraz Katarzyna Brzozowska ma zamiar wrócić do Urzędu Gminy, lecz już jako jego szef. Wcześniej pracowała na stanowisku sekretarza, ale teraz aspiruje do roli wójta.

Ta ambitna kobieta pełni funkcję sekretarza gminy Firlej od 2023 roku. Po wcześniejszej pracy w gminie Lubartów, teraz planuje powrót w bardziej prestiżowej roli.

Od pewnego czasu w przedsionku wyborczym pojawiały się spekulacje, że Katarzyna Brzozowska mogłaby kandydować na stanowisko wójta gminy Lubartów. Teraz te przypuszczenia stały się rzeczywistością. Oficjalne potwierdzenie znalazło się na stronie KWW Katarzyna Brzozowska na Facebooku.

Na swoim profilu społecznościowym, Katarzyna Brzozowska wyraziła radość z podjęcia decyzji o kandydowaniu na stanowisko wójta. Dziękuje mieszkańcom za wsparcie, które było dla niej kluczowe przy podejmowaniu tak ważnej decyzji.

W nadchodzących wyborach będzie miała trudne zadanie, ponieważ będzie musiała stawić czoła obecnemu wójtowi – Krzysztofowi Kopyściowi. Ten już potwierdził swoje plany na udział w wyborach. W rywalizacji o fotel wójta weźmie również udział Jarosław Budka, radny powiatowy i były etatowy członek Zarządu Powiatu. Poza nim na politycznej scenie zadebiutuje Ireneusz Pożak.