Siły policyjne z Lubartowa są obecnie zajęte ustalaniem szczegółów wypadku drogowego, który miał miejsce dzień wcześniej. W wyniku niebezpiecznego zdarzenia, w którym samochód osobowy zderzył się z ciężarówką na obwodnicy Lubartowa, jedna osoba musiała zostać natychmiastowo zabrana do szpitala.

Chociaż szczegóły dotyczące tego wypadku są wciąż badane, wiadomo, że doszło do niego dzień wcześniej, przed 15:00 na obwodnicy Lubartowa. Z danych zebranych przez policję wynika, że kierujący audi, 73-letni mężczyzna, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie zastosował się do zasady pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z ciężarówką marki Daf. Za kierownicą ciężarówki znajdował się mieszkaniec województwa podkarpackiego. W wyniku tego niefortunnego zdarzenia, 69-letnia pasażerka samochodu osobowego musiała zostać przewieziona do pobliskiego szpitala. Zarówno kierowca audi, jak i ciężarówki byli na szczęście trzeźwi w momencie zdarzenia. Pracownicy policji byli obecni na miejscu, aby wyjaśnić okoliczności zdarzenia i kierować ruchem, co powodowało czasowe trudności dla innych użytkowników drogi.

Służby policyjne z Lubartowa apelują do wszystkich kierowców o zachowanie ostrożności na drodze i przestrzeganie obowiązujących przepisów drogowych, aby uniknąć takich tragicznych zdarzeń w przyszłości!