Klub Sportowy Workout, zlokalizowany w Lubartowie, prowadzi obecnie intensywne zajęcia z judo dla najmłodszych. Jest to doskonała okazja dla dzieci, które chcą odkryć swoje sportowe pasje oraz zdobyć cenne umiejętności. Klub stawia na profesjonalizm, a jednocześnie dba o to, aby atmosfera panująca podczas treningów sprzyjała naukowej rywalizacji i zdrowemu podejściu do sportu.

W zajęciach szkoleniowych z judo uczestniczą początkujący adepci tego szacownego sportu. Dzieci mają unikalną możliwość trenowania pod okiem wybitnego zawodnika Jakuba Jabłonki. Ten utytułowany sportowiec należy do UKS Spartakus Lublin i ma w swoim dorobku medale mistrzostw Polski oraz Europy. Swoją wiedzę i doświadczenie przekazuje najmłodszym, kształtując ich sportowe aspiracje i pomagając rozwijać umiejętności.

Dodatkowo, warto zaznaczyć, że klub KS Workout Lubartów aktualnie przeprowadza nabór do dziecięcej sekcji judo. To świetna okazja dla wszystkich młodych osób zainteresowanych tym dynamicznym sportem, by rozpocząć swoją przygodę z judo pod okiem doświadczonego trenera.