Niedawno miały miejsce zawody Mikołajkowe, które były dedykowane i zaprojektowane specjalnie dla najmłodszych. Udział w nich wzięło niemal 150 dzieci, reprezentujących roczniki od 2009 do 2019. Każda z młodych osób biorących udział w tej sportowej rywalizacji otrzymała pamiątkową koszulkę, medal oraz słodki prezent.

Wydarzenie to zostało zorganizowane dzięki współpracy z MOSiR Lubartów. Chcielibyśmy w tym miejscu wyrazić naszą wdzięczność dla Pani Dyrektor Anety Symbor za jej wkład w rozwój pływania na terenie Lubartowa.

Niezawodny Piotr Wołowik, podczas całego czasu trwania zawodów, zapewnił dostęp do Fotobudki dla wszystkich uczestników i ich rodziców. Głównymi sponsorami tego uroczystego wydarzenia byli: Maszyny Budowlane Dawid Gwóźdź, Wojciech Osiecki, Instal-Serwis Lubartów oraz Instalbud F.H.U Waldemar Klej, którzy szczególnie przyczynili się do organizacji tego wydarzenia. Składamy im serdeczne podziękowania!

Chcielibyśmy również podziękować Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 3 w Lubartowie, która udostępniła swoją infrastrukturę na potrzeby zawodów.