Od pierwszego do trzydziestego czerwca towarzyszyć nam będzie unikalne wydarzenie – rowerowa rywalizacja. To nie tylko doskonała okazja do spędzenia czasu w aktywny sposób, poprawy naszej kondycji fizycznej, ale również realne wsparcie dla Lubartowa, który w tej sportowej rywalizacji zmierza po tytuł Rowerowej Stolicy Polski. W przeszłości, podczas treningowej edycji tego wydarzenia, Lubartów zdobył zaszczytne drugie miejsce.

Atrakcyjne nagrody czekają na tych, którzy pokonają najwięcej kilometrów podczas trwania akcji. Przejechane odcinki nie są jedynie symbolem osobistego zaangażowania w sport, ale także szansą na zdobycie wyjątkowych upominków.

Nie jest to jednak tylko rywalizacja indywidualna. Mieszkańcy gmin powiatu lubartowskiego również mogą wspólnie wesprzeć Lubartów. Dla nich stworzono specjalne grupy, reprezentujące poszczególne gminy, które mogą współzawodniczyć ze sobą. To nie tylko dodatkowa motywacja, ale i szansa na integrację społeczności lokalnej.

Za koordynację całego wydarzenia odpowiada Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lubartowie. To oni będą pilnować, aby rywalizacja przebiegała według ustalonych zasad i była jak najbardziej emocjonująca dla wszystkich uczestników.