Chcielibyśmy poinformować o nadchodzących zakłóceniach w przepływie ruchu drogowego na terenie Lubartowa, które mają miejsce 18 maja 2024, w godzinach od 15.30 do 16.00. Ta sytuacja jest bezpośrednio powiązana z organizowanym w tym mieście wydarzeniem – Kapucyńskim Piknikiem Motocyklowym. Zwracamy się z prośbą o przestrzeganie instrukcji i zaleceń wydawanych przez służby policyjne.

W dniu 18 maja 2024, pomiędzy 15:30 a 16:00, planowane są pewne zmiany w schemacie ruchu drogowego w Lubartowie ze względu na zapewnienie bezpieczeństwa podczas Kapucyńskiego Pikniku Motocyklowego. Chcielibyśmy również zwrócić uwagę, że początek tej uroczystości odbędzie się przed Pałacem Sanguszków w Lubartowie.

Trasa przejazdu motocykli będzie prowadzić przez następujące ulice: Słowackiego, Lubelską, Koźmińskiego, Przemysłową, Powstańców Warszawy, Szaniawskiego i Lipową, kończąc się na placu przed Pałacem Sanguszków w Lubartowie.

W związku z tym, apelujemy o respektowanie poleceń wydawanych przez funkcjonariuszy na miejscu. Prosimy również o zachowanie szczególnej ostrożności!