W Lubartowie nie będziesz się nudził!

Pierwsze dni wakacji już za nami – jednak „pełną parą” ruszą dopiero w lipcu, kiedy m.in. zaczną się różne zajęcia adresowane dla dzieci, które myślą o aktywnym spędzeniu wolnego od nauki szkolnej czasu.

Nie inaczej będzie w Lubartowie – młodzi ludzie z pewnością zaliczą czas wakacji za udany, nawet jeśli nie zaplanowali dłuższych wyjazdów na kolonie czy wczasy albo wycieczki.

Również w przerwie między wyjazdami – pozostając przez jakiś czas w domu – nie będą się nudzić, o ile zdecydują się zapisać na letnie warsztaty i inne wakacyjne zajęcia proponowane przez Lubartowski Ośrodek Kultury.

Propozycje placówki są wyjątkowo zróżnicowane, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie, a może dzięki uczestnictwu w warsztatach odnajdzie swój nowy talent?

Zarówno w lipcu, jak i w sierpniu LOK zaoferuje uczniom młodszym i tym nieco starszym szeroki i różnorodny program zajęć wakacyjnych. Wszystkie są dostępne bezpłatnie.

Aktywny lipiec w Lubartowie

Jakie atrakcje czekają na młodych i entuzjastycznie nastawionych do życia, lubartowian? Program jest na tyle bogaty, że niektórzy mogą mieć problem z decyzją, jakie zajęcia wybrać.

Marzyłeś zawsze o tym, żeby grać na pianinie albo śpiewać przy akompaniamencie tego wspaniałego instrumentu, samodzielnie lub w grupie? Skorzystaj z zaproszenia na spotkania przy pianinie.

Z pewnością dużym zainteresowaniem będą się cieszyły warsztaty taneczne, podczas których można będzie się nauczyć najpopularniejszych stylów tanecznych albo szlifować już posiadane umiejętności.

Młodzi entuzjaści plastyki nie będą zwiedzeni uczęszczając na warsztaty makramy, czy też biorąc udział w plenerach rysunkowych czy fotograficznych. Być może zainteresuje ich również sztuka wyplatania wianków i tworzenia lampionów oraz rękodzieła w ramach popularnych technik DIY?

Wydaje Ci się, że w przypadku braku prądu, nie będziesz miał w co grać? Przekonaj się jak atrakcyjne mogą być gry bez prądu. Te i wiele innych propozycji LOK czeka na Ciebie w kolejnych wakacyjnych tygodniach.