Wydarzenie, które miało miejsce w środę późnym wieczorem, skończyło się tragicznie dla 61-letniego mężczyzny. Pomimo natychmiastowej interwencji służb medycznych, które przybyły na miejsce zdarzenia, lekarz pogotowia nie miał już możliwości niesienia pomocy i ogłosił śmierć poszkodowanego. Okoliczności wskazują na to, że mężczyzna padł ofiarą groźnego wypadku drogowego.

Nieszczęśliwe zdarzenie rozegrało się około godziny 21.30 w powiecie lubartowskim. Rowerzysta, który leżał na jezdni, został potrącony przez jadącą osobówkę marki toyota, którą prowadził młody człowiek, liczący sobie zaledwie 21 lat. Mimo podjętych starań, życia 61-latka nie udało się uratować.

Informacje przekazała sierżant sztabowy Jagoda Stanicka reprezentująca policję w Lubartowie. Poinformowała ona o tym, że ciało zmarłego mężczyzny zostało zabezpieczone do dalszych badań oraz sekcji zwłok. Pracownicy jednostki dochodzeniowo-śledczej podjęli działania na miejscu zdarzenia pod nadzorem prokuratora.

Jak dodaje przedstawicielka policji, kierowca samochodu był trzeźwy w chwili wypadku. Śledztwo ma na celu wyjaśnienie wszystkich okoliczności tego tragicznego incydentu i jest nadal prowadzone.