Zabawa dla całej rodziny

„Postaw na rodzinę” – pod takim hasłem odbędzie się impreza dla całej rodziny – już 20 sierpnia 2021 r., w Lubartowie, a dokładniej – w Parku Miejskim. Przyszły piątek można będzie spędzić aktywnie, w gronie swojej i innych rodzin. Do udziału w pikniku zaproszone są również rodziny z małymi dziećmi – nie zabraknie atrakcji przygotowanych także dla najmłodszych. Początek pikniku o godzinie 17:00.

Na rodzinną imprezę zapraszają organizatorzy: Lubartowski Ośrodek Kultury, MOSiR Lubartów, Miasto Lubartów oraz współorganizatorzy: Stowarzyszenie „Odnowa” i „Nadzieja” oraz Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

W programie nie zabraknie: gier, zabaw, warsztatów i konkursów z atrakcyjnymi nagrodami oraz akcentów muzycznych.

Program pikniku

Impreza rozpocznie się o godzinie 17:00 – koncertem lubianej miejscowej kapeli – Lubartowiacy. Godzinę później, o 18:00 będziemy się bawić w rytmach instrumentów dętych – wystąpi Orkiestra Ochotniczej Straży Pożarnej. O 19:00 – rozpocznie się koncert zespołu Syndrom Beczki, który przeniesie słuchaczy wprost nad… morze, grupa wykonuje głównie utwory typu szanty, a o 20:30  rozpocznie się występ Marka Majewskiego z zespołem.

W Parku Miejskim, podczas pikniku rodzinnego, funkcjonować będzie plac zabaw dla najmłodszych. Nie zabraknie ulubionych w ostatnich latach zabawek-instalacji, bez których nie może się już odbyć żadna udana z punktu widzenia dziecka zabawa. Chodzi oczywiście o dmuchańce.

Będą popularne gry i zabawy, integrujące i pozwalające się bawić w grupie, co jest szczególnie ważne w wakacje, tuż przed rozpoczęciem nowego roku w szkole i w przedszkolu. O bezpieczną i atrakcyjną zabawę zadbają doświadczeni animatorzy.

Konkursy przygotowały również stowarzyszenia współorganizujące imprezę. Przewidziano różne nagrody – w tym sprzęt sportowy. Wstęp na piknik jest wolny.