Czar świątecznych iluminacji

Lubartów jest jednym z miast-laureatów cieszącego się dużą popularnością plebiscytu „Świeć z Energą”, adresowanego do wszystkich polskich miast. Celem konkursu jest wskazanie tych miejscowości, które są najatrakcyjniej udekorowane w okresie bożonarodzeniowo-sylwestrowym.

W ostatnich latach świąteczne iluminacje są coraz bardziej kreatywne i potrafią skupić na sobie uwagę mieszkańców i przyjezdnych – niezależnie od tego, czy zainstalowano je w dużym, czy niewielkim mieście.

Świąteczne iluminacje stały się już niemal tradycją. Nawet, jeśli czasy są trudne i niespecjalnie nastrajają nas optymistycznie, w okolicach najważniejszych świat, czyli Bożego Narodzenia i Wielkanocy, staramy się uczcić ten czas w szczególny sposób.

Wyrazem tego są m.in. świąteczne jarmarki i charakterystyczne dla Bożego Narodzenia, Sylwestra i Nowego Roku dekoracje świetlne. W grudniu i w styczniu, nawet jeśli aura nie sprzyja nastrojowi, dzięki światłu „płynącemu” z pięknych girland, choinek i innych dekoracji, możemy zawsze poczuć się jak w zimowej baśni.

Sprzęt AGD trafił do potrzebujących

Lubartów w ostatnim bożonarodzeniowym sezonie okazał się najpiękniej iluminowanym miastem w regionie – w związku z tym otrzymał też gwarantowaną w regulaminie plebiscytu organizowanego przez Energę nagrodę, a właściwie – nagrody.

To sprzęt AGD, taki jak: pralki, lodówki oraz kuchenki, które trafiły do rąk potrzebujących mieszkańców miasta.

Energa przekazała nagrody o wartości dziesięciu tysięcy złotych. Dzięki udanemu głosowaniu w plebiscycie, to właśnie mieszkańcy Lubartowa będą mogli korzystać z nowoczesnego sprzętu, niezbędnego w każdym domu.

O wygranej w ramach wojewódzkiego etapu konkursu „Świeć z Energą” zdecydowało kilkanaście tysięcy oddanych właśnie na Lubartów głosów.

Czy Lubartów zostanie „świetlnym” liderem regionu również w tym roku? Na pewno warto się o to postarać.